Kiedy:
28 marzec 2020@10:00 – 18:00
2020-03-28T10:00:00+01:00
2020-03-28T18:00:00+01:00
Gdzie:
Ziarenko
Sielska 2
15-182 Białystok
Polska
Koszty:
250
ZŁOTO SKRYTE W MROKU / Warsztaty dla Kobiet i Mężczyzn z Renatą Arendt-Dziurdzikowską @ Ziarenko | Białystok | podlaskie | Polska
ZŁOTO SKRYTE W MROKU
Warsztaty dla Kobiet i Mężczyzn z Renatą Arendt – Dziurdzikowską
____________________________________________
 
Opis:
Cień to wszystko, czym nie chcemy być; czym uważamy, że nie jesteśmy. Nieuświadomiony cień niszczy nasze związki, zabija ducha i uniemożliwia realizację marzeń. To, czego w sobie nienawidzimy, zaczyna żyć własnym życiem, podkopując wiarę w naszą siłę i talenty. Ale… odrzucając cień, odrzucamy skarb.
Na warsztacie zbadamy aspekty naszego cienia i zintegrujemy potencjał dotąd w nim ukryty.
 
Aby tak mogło się stać, konieczne jest oczywiście przyjęcie własnego cienia, dotknięcie własnych ran. Bez tego nie sposób zobaczyć prawdy, zmierzyć się z nią, przyjąć to co jest, współczuć, prawdziwie kochać.
 
Ujawnianie jest zaledwie pierwszym krokiem, niezbędnym jednak, aby przemiana mogła się dokonać. Nie możemy przecież przemienić czy uwolnić czegoś, co nie jest widziane, przyjęte i uznane jako rzeczywiste.
 
Tego procesu już nic nie zatrzyma. Jest dla nas wielką szansą, wielkim otwarciem.
____________________________________________
 
Renata Arendt-Dziurdzikowska o sobie:
Od trzydziestu lat piszę artykuły i książki. Od kilkunastu lat zajmuję się coachingiem i budzeniem świadomości. Maluję. Uprawiam ogród. Gotuję. Troszczę się o bliskich.
 
Piszę o zagadnieniach związanych z psychologią, rozwojem wewnętrznym i duchowością. W ostatnich latach pasjonuje mnie temat budzącej się – w ogromnym kwantowym przyspieszeniu! – planetarnej świadomości. Jakby to było, gdybyśmy na co dzień sięgali do najwyższego potencjału? Jak by to wyglądało? Jak byśmy się wtedy czuli?
 
Skończyłam studia filologiczne na Uniwersytecie Warszawskim, a także trzyletnie Studium Multi-Level Coaching w Polskim Instytucie NLP (akredytacja Europejskiego Stowarzyszenia NLPt). Jako certyfikowana coach prowadzę coaching indywidualny i grupowy. W swojej trenerskiej pracy wykorzystuję także metodę „synchronizacji kwantowej,” opartą na odkryciach fizyków kwantowych, popularnie nazywaną dwupunktem. Przez ostatnie dwadzieścia lat uczestniczyłam w dziesiątkach szkoleń, potwierdzonych certyfikatami. Uczyłam się u wybitnych trenerów, m.in. Roberta Diltsa, Stephena Gilligana, Franka Farelly’ego, Berta Hellingera, prof. Mai Storch, Jona Kabat-Zinna, Franka Kinslowa, Johna Flaherty’ego i innych.
_____________________________________________
 
ℹ️ Proszę uczestników warsztatów o przyniesienie notatników i długopisów.
Dla własnej wygody i przyjemności możesz wziąć również koc czy poduszkę – wedle uznania i potrzeby.
_____________________________________________
 
Czas i miejsce:
Ziarenko, ul. Sielska 2, Białystok
28.03.2020 (sobota)
godzina: 10:00-18:00 (z przerwą)
____________________________________________
 
Bilety:
– 250 zł – cena standardowa
– 450 zł – specjalna cena za oba warsztaty w dniach 28 i 29 marca 2020 z Renatą
 
ℹ️ W cenie biletu: udział w warsztacie, w przerwie wegańska uczta obiadowa (zupa + drugie danie a z restauracji Lokalna Bistro), słodkości, owoce, napoje.