Dni Bliskości Białystok 2019 już za nami! DZIĘKUJEMY, że byliście i jesteście blisko nas! Mamy nadzieję, że zobaczymy się również w przyszłym roku!

Dziękujemy Prezydentowi Miasta Białegostoku Tadeuszowi Truskolaskiemu oraz Kancelarii Prezydenta za Patronat Honorowy i Departamentowi Spraw Społecznych przy Urzędzie Miejskim w Białymstoku, dzięki którym część wydarzeń mogła się odbyć bezpłatnie.

Dziękujemy Uniwersytetowi w Białymstoku i Uniwersyteckiemu Centrum Kultury za pomoc w organizacji i udostępnieniu pięknej przestrzeni warsztatowo-wykładowej.

Dziękujemy naszym Prelegentom i Partnerom! Dzięki Wam Dni Bliskości z roku na rok rozwijają się i stają na coraz wyższym poziomie. Wśród licznych prowadzących warsztaty i wykłady szczerze dziękujemy: Agnieszce Stein, Renacie Arendt-Dziurdzikowskiej, Jarkowi Żylińskiemu, Adriannie Naruk Pracownia Relacji Skontaktowani, Julicie Maleszewskiej, Kamili Papaj Kamyk na Drodze, Jolancie Sawickiej Mama Tata i Ja, Marcie Wałamaniuk-Dragun SANA Gabinet Terapii Naturalnych, Galerii Arsenał, Katarzynie Bielawskiej Centrum Kreatywności ToTu, Zbyszkowi Rusiłowicz AroNo, Katarzynie Świętochowskiej, Ewie Rydzewskiej Muktijoga, Januszowi i Teresie Szyszko Famident, Bubustacja, Nataszy Topor Sztuka Kochania, Przedszkolu Paptorka, Niepublicznej Szkole Mozaika, Ewie Jarymowicz Jewa, Tula, Alinie Gabrel-Kamińskiej Bez Słów, Agnieszce Czubata, Kamilowi Pęza Synapsa, Ewelina Sawczuk Fizjoterapia Uriginekologiczna, Katarzynie Kareckiej, Sylwii Latała, Sprarkle Studio, Pawłowi Stankiewicz, Annie Adamowicz, Magdalenie Samojlik, Paulinie Karczewskiej Rękociało, dystrybutorowi filmów dokumentalnych Against Gravity.

Dziękujemy drogim Sponsorom za przekazanie fantastycznych prezentów, które mogłyśmy rozdać uczestnikom Dni Bliskości:
~ Nosidełko Free-to-Grow – Just Hanging od Baby Tula Polska
~ Metamorfoza (makijaż i włosy) od Mobilna Makeupistka zakończona profesjonalną fotką by BurnWater Photography
~ Sesja fotograficzna w studio Kasia Love Fotografia
~ Konsultacja rodzicielska z trenerką NVC od Pracownia Relacji Skontaktowani
~ Sesja empatyczna, czyli moc kojącej mocy empatii zgodnej z NVC od Kamyknadrodze.pl
~ Książki od Mamania

Dziękujemy naszym Patronom Medialnym: TVP3 Białystok, Radio Białystok za wsparcie medialne, promocję i rozsiewanie idei bliskości w naszym mieście!

Dziękujemy za ogrom pracy wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego aby Dni Bliskości stały na wysokim poziomie organizacyjnym: m.in. Porcja Dobra, Tania Książka. W szczególności dziękujemy naszym Wolontariuszkom – Kasi, Sylwii, Zuzi, Magdzie i Uli! Bo to również dzięki ich pracy i zaangażowaniu tegoroczne Dni Bliskości były niezapomniane i wyjątkowe!

Dziękujemy Wam – Uczestniczki i Uczestnicy, zarówno mali jak i duzi, którzy z roku na rok coraz liczniej bierzecie udział w naszym wydarzeniu. Niezmiernie nas cieszy, że możemy spotkać się z Wami, porozmawiać, pobyć i umocnić się, że to co robimy jest ważne. Dziękujemy za to, że po raz kolejny byliście z nami! Dziękujemy za Wasz liczny udział, za wspaniałą atmosferę  i za liczne lajki na Facebooku. Oby tak dalej! ;)

Pomóżcie nam udoskonalać Dni Bliskości – zachęcamy do wypełnienia ankiety: https://tiny.pl/tp3hx.
Za wszelkie uwagi serdecznie dziękujemy!

Organizatorki Dni Bliskości 2019,
Paulina, Ania i Eliza