Dziękujemy!!!

Dziękujemy Prezydentowi Miasta Białegostoku Tadeuszowi Truskolaskiemu oraz Kancelarii Prezydenta za Patronat Honorowy i Departamentowi Spraw Społecznych przy Urzędzie Miejskim w Białymstoku, którzy częściowo wsparli finansowo nasze wydarzenie.

Dziękujemy Uniwersytetowi w Białymstoku i Uniwersyteckiemu Centrum Kultury za pomoc w organizacji i udostępnieniu pięknej przestrzeni warsztatowo-wykładowej.

Dziękujemy naszym Prelegentom i Partnerom! Dzięki Wam Dni Bliskości z roku na rok rozwijają się i stają na coraz wyższym poziomie. Wśród licznych prowadzących warsztaty i wykłady szczerze dziękujemy: Agnieszce Stein, Renacie Arendt-Dziurdzikowskiej, Jarkowi Żylińskiemu, Adzie Naruk Pracownia Relacji Skontaktowani, Julicie Maleszewskiej, Kamili Papaj Kamyk na Drodze, Jolancie Sawickiej Mama Tata i Ja, Pauli Jackowskiej Turkusowy Zakątek, Katarzynie Haraburdzie, Marcie Wałamaniuk-Dragun, Galerii Arsenał, Karolinie Zasiadczuk Wesoła Łapka, Katarzynie Bielawskiej Centrum Kreatywności ToTu, zespołowi Gałgan, Annie Krupa Spicy-Carrot, Zbyszkowi Rusiłowicz AroNo, Julicie Wołkowyckiej Aire Terapia Tańcem, Bożenie Tarasiewicz Poradnia Rodzinna Pomoc, Kai Ponikarczyk Love Eat, Magdalenie Ochmańskiej, Katarzynie Świętochowskiej, Ewie Rydzewskiej Muktijoga, Januszowi i Teresie Szyszko, Danucie Michrowskiej, Kindze Szmugulskiej, Marcie Węcek, Nataszy Topor Sztuka Kochania, pracowni O!twórz, żłobku miniMontessori, przedszkolu Paptorka, Freestyle Kids, Niepublicznej Szkole Mozaika, Marii Sołowińskiej, Ewie Jarymowicz Jewa, Tula, Grażynie Stanisławskiej Edukacja w Ruchu, Alinie Gabrel-Kamińskiej Bez Słów, Ewelinie Danowskiej, Annie Jakubowskiej-Sadowskiej, Małgorzacie Górskiej, Magdalenie Samojlik, Paulinie Karczewskiej Rękociało, Jerzemu Sienkieiwczowi, Jazzon Club, dystrybucji filmów dokumentalnych Against Gravity.

Dziękujemy drogim Sponsorom za przekazanie fantastycznych prezentów, które mogliśmy rozdać uczestnikom Dni Bliskości: producentowi chust i nosideł Tula, Wydawnictwu Mamania, Księgarni Trzy Kropki, Sylwia Szajnar Fotografia, Pracowni Relacji Skontaktowani, Rękociało.

Dziękujemy naszym Patronom Medialnym: Obcasy Podlasia, Radio Białystok za wsparcie medialne, promocję i rozsiewanie idei bliskości w naszym mieście! Dziękujemy Stowarzyszeniu Inicjatyw Kobiecych Kobieteria za Matronat!

Dziękujemy za ogrom pracy wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego aby Dni Bliskości stały na wysokim poziomie organizacyjnym: naszemu grafikowi Damianowi, informatykowi Piotowi, fotografom – Magdzie, Alinie, Sylwii, Zbyszkowi. Dziękujemy naszym drogim Wolontariuszkom – Kasi, Sylwii, Zuzi, Magdzie, Justynie, Kasi, Ani i Uli! To dzięki Waszej pracy i zaangażowaniu możemy śmiało powiedzieć, że tegoroczne Dni Bliskości były niezapomniane i wyjątkowe!

Dziękujemy Wam – Uczestniczki i Uczestnicy, zarówno mali jak i duzi, którzy z roku na rok coraz liczniej bierzecie udział w naszym wydarzeniu. Niezmiernie nas cieszy, że możemy spotkać się z Wami, porozmawiać, pobyć i umocnić się, że to co robimy jest ważne. Dziękujemy za to, że po raz kolejny byliście z nami! Dziękujemy za Wasz liczny udział, za wspaniałą atmosferę  i za liczne lajki na Facebooku oraz Instagramie. Oby tak dalej! ;)

Dziękujemy za wypełnienie ankiety w prostej, internetowej formie. Pomóżcie nam udoskonalać Dni Bliskości: https://dnibliskosci.bialystok.pl/ankieta-2018/
Za wszelkie uwagi serdecznie dziękujemy!

Dni Bliskości 2018 już za nami, ale wielu z naszych Prowadzących prowadzi regularne spotkania w ciągu całego roku. Śledźcie i szukajcie ich w Internecie. Bądźmy blisko przez cały rok!

Organizatorki Dni Bliskości 2018,
Paulina, Ania i Eliza