Program

W rytmie duszy – rozwój osobisty przez ruch, taniec, arteterapię, pracę z ciałem

Data
12.10.2016
Godzina
18.30 - 20.30
Adres
Klub Meteoryt | ul. Dobra 12 , Białystok
Prowadzący
Julita Wołkowycka
Cena
10 zł

Pierwsze spotkanie – wstęp do 3-miesięcznej grupy rozwojowej.
Wspólnie stworzymy bezpieczną przestrzeń dla ekspresji, eksploracji i rozwoju, w której – w atmosferze akceptacji i otwartości – będziemy zgłębiać relacje z samym sobą, z innymi, ze światem; poznawać lepiej swoje ciało, myśli, uczucia, potrzeby; wyrażać siebie i czerpać od innych.
Korzystając z mądrości ciała i transformującej mocy tańca będziemy doświadczać bliskiego kontaktu ze sobą samym i drugą osobą, pogłębiać samoświadomość i świadomość ciała, poszerzać repertuar ruchowy i doświadczeniowy, rozwijać swój potencjał i talent, przekształcać schematy i wzorce, odkrywać w sobie siłę i moc, zwiększać swoją energię i radość, pielęgnować w sobie spokój i harmonię! Oraz to wszystko, czego będziemy chcieli i potrzebowali.
Nie zabraknie inspirujących i wspierających rozmów w kręgu, naturalnego ruchu, swobodnego tańca bez oceniania, twórczego pisania i malowania, intuicyjnego śpiewania i muzykowania, nieskrępowanej ekspresji, głębokiego oddychania i błogiej relaksacji.

O prowadzącej:
Julita Wołkowycka – psycholog, psychoterapeutka tańcem i ruchem, tancerka, ecomama.
Żyję z pasją łącząc swoje pasje z życiem zawodowym. Ciekawi mnie natura człowieka, jego ciało oraz dusza, to jak jedno i drugie się rusza, a także sama natura i to jak ona nas porusza i ożywia. Rozwijam się i poszukuję oraz wspieram innych w ich rozwoju i poszukiwaniach. Tańcuję boso na trawie, podróżuję najchętniej do Portugalii, mamuję w duchu rodzicielstwa bliskości, warsztatuję i sama prowadzę warsztaty, szejkuję ciałem w pracy i blenderem w kuchni. :)

Preloader
*
*
*
*