Program

Tańce Turlańce

Data
09.10.2016
Godzina
14.00 - 15.30
Adres
Muktijoga | ul. Generała Zygmunta Berlinga 14B, Białystok
Prowadzący
Katarzyna Gilgenast
Cena
10 zł

Tańce Turlańce- laboratorium ruchu to przestrzeń dla beztroskiej zabawy, emocji, tańca i bliskości.

Tańce Turlańce to kreatywna zabawa dla dzieci i rodziców, w której spontaniczność, naturalność, obserwacja, słuchanie i podążanie za dzieckiem dzieje się w sposób naturalny. Każde spotkanie z Turlańcami to nowa historia i fabuła, w której głównym bohaterem jesteś Ty i Twoje dziecko.
Daj się zabrać w magiczną podróż, gdzie zapomnisz o swoich troskach, odkryjesz spontaniczność i radość z zabawy, którą z pewnością powtórzysz z dzieckiem w swoim domu.

O prowadzącej:
Kasia Gilgenast – jestem odkrywczynią, badaczką, słuchaczką i super obserwatorką. Jestem też pedagożką i arteterapeutką. Na co dzień pracuję z indywidualnymi klientami jako Couch Oddechu (zarządzanie emocjami- integracja oddechem).
Uwielbiam tańczyć, tworzyć swoje dzieła sztuki :) i cieszyć się z małych- wielkich rzeczy. Tworzę w glinie i maluję intuicyjnie obrazy.
Od dzieci uczę się prostej komunikacji potrzeb a w życiu fascynują mnie kolory emocji. Możliwość malowania nimi historii oraz zarządzania nimi tak by były wspierające i motywujące do działania.

Preloader
*
*
*
*