Program

Rodzinny piknik “Zabawy z dawnych lat”

Data
9.10.2016
Godzina
10.30 - 14.00
Adres
Przedszkole "Akacja" | ul. Polna 20 Białystok

Chcemy przywrócić pamięć zabaw dawnych: gry w kapsle, w klasy czy bierki. To wszystko w otoczeniu zwierząt (osiołek, kozy, kury i koty) na pięknym, zielonym terenie nieformalnej grupy przedszkolnej “Akacja”. Zależy nam na pogłębianiu więzi rodzinnych opartych na wzajemnym wsparciu i wierze we własne kompetencje (oraz kompetencje dziecka).

Plan pikniku:
10.30 – rozpoczęcie pikniku
11.00 – “Akacja” – czyli o co nam chodzi
11.15 – warsztaty kulinarne “Zdrowe słodycze” (możliwość kupienia biletów w ramach oddzielnego wydarzenia)
12.00 – warsztaty pszczelarskie “Po co miś idzie do ula” (możliwość kupienia biletów w ramach oddzielnego wydarzenia)
13.00 – warsztaty filcowania “Mała kulka wielka piana”  (możliwość kupienia biletów w ramach oddzielnego wydarzenia)

W godzinach 10:30 – 14:00 jest możliwość wspólnej zabawy na torze spryciarza, gry w bierki XXL, rozwiązania 4-osobowego labiryntu, wspinaczki na sosnę, karmienia kóz i osiołka (można zabrać własne skórki od banana – zwierzaki będą wdzięczne :) ). W tym czasie rozpalimy również ognisko. Zapraszamy z własnym koszykiem. Chcąc pozostać w poszanowaniu miłości gospodarzy terenu przedszkolnego do przyrody i zwierząt, prosimy o bezmięsne przekąski.

O prowadzących:
Naszą pasją jest zdrowa edukacja, czyli taka, która jest dopasowana do dziecka, indywidualnego tempa rozwoju, bez kar i nagród, oparta na szacunku i wolności. Nasze obecne działania skupiają się wokół tworzenia grupy przedszkolnej “Akacja” oraz szkoły podstawowej.

https://www.facebook.com/GrupaAkacja/

Preloader
*
*
*
*