Program

Rodzinne Harce, czyli wyginam śmiało ciało z tatem, babcią, mamą!

Data
16.10.2016
Godzina
11.00 - 13.00
Adres
Muktijoga | ul. Generała Zygmunta Berlinga 14B, Białystok
Prowadzący
Julita Wołkowycka
Cena
10 zł

Rodzinne Harce czyli ruch, zabawa, rozwój dla małych i dużych.
Warsztat dla rodziców/opiekunów i dzieci w wieku 3 – 9 lat łączący w sobie elementy ruchu kreatywnego, ruchu rozwijającego wg. metody Weroniki Sherborne, terapii tańcem i ruchem, arteterapii. Po przez wspólne zabawy ruchowe, tańce hulańce i twórcze rysowanie dzieci i rodzice/opiekunowie mają szanse rozwijać wzajemną więź oraz m.in. świadomość ciała, twórczość, spontaniczność, pewność siebie oraz umiejętność współpracy w grupie z dziećmi w różnym wieku.
Będziemy biegać, skakać, tańczyć, turlać się i przeciągać się…
Będziemy nurkować w oceanie, jeździć konno, szybować wysoko… Robić dziwne miny i wydawać dziwne dźwięki.. I co tylko wymyślimy i na co tylko będziemy mieć ochotę! Zapraszam do wspólnej zabawy dzieci duże i małe! :)

O prowadzącej:
Julita Wołkowycka – psycholog, psychoterapeutka tańcem i ruchem, tancerka, ecomama.
Żyję z pasją łącząc swoje pasje z życiem zawodowym. Ciekawi mnie natura człowieka, jego ciało oraz dusza, to jak jedno i drugie się rusza, a także sama natura i to jak ona nas porusza i ożywia. Rozwijam się i poszukuję oraz wspieram innych w ich rozwoju i poszukiwaniach. Tańcuję boso na trawie, podróżuję najchętniej do Portugalii, mamuję w duchu rodzicielstwa bliskości, warsztatuję i sama prowadzę warsztaty, szejkuję ciałem w pracy i blenderem w kuchni. :)

Preloader
*
*
*
*