Program

Pozytywnie o Porodzie. Bliskość w porodzie.

Data
10.10.2016
Godzina
11.15 - 13.00
Adres
Muktijoga | ul. Generała Zygmunta Berlinga 14B, Białystok
Prowadzący
Anna Sawoń
Cena
10 zł

Pozytywnie o Porodzie – to spotkania skierowane do wszystkich kobiet w ciąży, tych, które przygotowują się do macierzyństwa, oraz tych, które już urodziły bez względu na osobiste doświadczenia czy wybory. Jest to miejsce, w którym łączymy naszą kobiecą moc, dzielimy się doświadczeniami, przemyśleniami, odczuciami i wiedzą dotyczącą porodu.

Ponieważ spotykamy się w ramach Dni Bliskości, tematem będzie właśnie Bliskość. Porozmawiamy o bliskości w porodzie – osobach towarzyszących i ich wsparciu, a także o porodzie jako wydarzeniu budującym więź pomiędzy jego uczestnikami. Podzielimy się też naszymi doświadczeniami o oczekiwaniami związanymi z pierwszym kontaktem skóra do skóry i powiemy o jego znaczeniu dla mamy i dziecka.

O prowadzących:
Ania Sawoń – Jestem doulą, członkinią Stowarzyszenia Doula w Polsce, instruktorką masażu dziecięcego i mamą dwójki dzieci. Prowadzę stronę internetową z pozytywnymi historiami porodowymi www.Pięknyporód.pl. Pasjonuję się wszystkim, co związane z dziećmi oraz wspieraniem matek na ich drodze do satysfakcjonującego macierzyństwa. Aktywnie działam w Stowarzyszeniu Inicjatyw Kobiecych Kobieteria. Założyłam i prowadzę okołoporodowe (Wokół Porodu) i laktacyjne grupy wsparcia w Sokółce i Wasilkowie. Kocham pracować z kobietami i dla kobiet!

Emilia Jaworska – doula, Promotorka Karmienia Piersią, Instruktorka Aktywnej Szkoły Rodzenia i masażu dziecięcego, Doradczyni noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich, masażystka PeLoHa. Właścicielka Rozkwit Centrum Naturalnego Rodzicielstwa, które oprócz Szkoły Rodzenia oferuje warsztaty, konsultacje, grupy wsparcia, pokazy filmów i kobiece kręgi. Pomysłodawczyni i prowadząca portal poświęcony porodom naturalnym Vivat Poród. Fascynatka rodzicielstwa bliskości oraz wszelkich naturalnych procesów i rozwiązań. Towarzyszka kobiet w okresie okołoporodowym, działaczka na rzecz świadomych narodzin, pomagająca rodzicom odnaleźć ich własną ścieżkę rodzicielstwa. Mama dwóch córek.

Preloader
*
*
*
*