Program

O bliskości i motywacji – pogaduchy wspierane przez Annę Fitzgerald

Data
8.10.2016
Godzina
17.30 - 19.30
Adres
Przedszkole "Akacja" | ul. Polna 20 Białystok
Prowadzący
Anna Fitzgerald
Cena
0 zł
Anna Fitzgerald

Pogaduchy to forma wymiany doświadczeń i poglądów, spojrzenia z innej perspektywy na ciekawy temat, jakim jest motywacja. Będzie to luźne spotkanie przy ognisku, z możliwością udziału dzieci, w atmosferze otwartości i szacunku, wspierane przez Annę Fitzgerald. Spotkanie odbędzie się w godzinę po zakończonym warsztacie „Jak to jest z motywacją” (możliwość zakupienia biletów na to wydarzenie). Prawdopodobnie ten warsztat będzie inspiracją do pogaduch – prawdopodobnie – ponieważ to, co w uczestnikach będzie żywego, będzie tematem spotkania.

O prowadzącej:
Trener rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Coach, Wykładowca, Prelegent, Działania HR.
Konsultant merytoryczny i wykładowca kierunku Etyka dla nauczycieli WSB w Poznaniu. Wykładowca na kierunku Przygotowanie pedagogiczne i Organizacja i Zarządzanie Oświatą.
Prowadzi działalność szkoleniowo-coachingową; szkolenia kompetencji zawodowych i rozwoju osobistego w duchu komunikacji Porozumienia bez Przemocy M. Rosenberga.
Na co dzień zajmuje się szkoleniem różnych grup zawodowych . Jest Prezeską Zarządu Centrum Fitzgerald Sp. Z o.o. w Poznaniu fitzgerald.pl Jej spektrum zainteresowań jest rozwój i edukacja bez względu na wiek, płeć, status materialny. Problematyka komunikacji jest jej obszarem codziennej pracy praktycznej i edukacyjnej. Wyzwania jakie podejmuje w swojej ścieżce zawodowej to wychowanie w zgodzie z indywidualnym potencjałem jednostki, komunikacja empatyczna w rozwiązywaniu konfliktów, dobro indywidualne a dobro wspólne, sprawiedliwość jako obiektywna wartość.

 

fitzgerald.pl

 

Preloader
*
*
*
*