Program

Masaż i inne sposoby na kolkę – warsztaty

Data
13.10.2016
Godzina
10.30 - 11.30
Adres
Muktijoga | ul. Generała Zygmunta Berlinga 14B, Białystok
Prowadzący
Anna Sawoń
Cena
10 zł

Praktyczne warsztaty dla kobiet w ciąży i mam niemowlaczków. Najlepiej przyjść z dzieckiem, bo na swoim maluszku nauczysz się kilku przydatnych trików na radzenie sobie z jego brzuszkowymi dolegliwościami. Mile widziane są też kobiety w ciąży, które będą miały możliwość ćwiczenia na lalce.
Pokażę szybki zestaw antykolkowego masażu, który stosowany regularnie daje rezultaty już po pierwszej dobie. Zaprezentuję też inne praktyczne i przetestowane przeze mnie oraz mamy, z którymi pracuję, sposoby na niedyspozycje brzuszkowe, niepokój i problemy z zasypianiem.

O prowadzącej:
Ania Sawoń –  jestem doulą, członkinią Stowarzyszenia Doula w Polsce, instruktorką masażu dziecięcego i mamą dwójki dzieci. Prowadzę stronę internetową z pozytywnymi historiami porodowymi www.Pięknyporód.pl. Pasjonuję się wszystkim, co związane z dziećmi oraz wspieraniem matek na ich drodze do satysfakcjonującego macierzyństwa. Aktywnie działam w Stowarzyszeniu Inicjatyw Kobiecych Kobieteria. Założyłam i prowadzę okołoporodowe (Wokół Porodu) i laktacyjne grupy wsparcia w Sokółce i Wasilkowie. Kocham pracować z kobietami i dla kobiet!

Preloader
*
*
*
*