Program

Less stress more Happiness. Warsztat dotyku dla par, bliskich i przyjaciół.

Data
09.10.2016
Godzina
16.00 - 19.00
Adres
Muktijoga | ul. Generała Zygmunta Berlinga 14B, Białystok
Prowadzący
Tomasz Graczyk
Cena
40 zł
Dotyk to jedna z podstawowych potrzeb której zaspokojenie wspiera rozwój każdego człowieka. Po przez dotyk wyraża się aprobatę, zainteresowanie, miłość, etc. Ale sam dotyk to nie wszystko, ponieważ tutaj szczególnie liczy się intencja, to ona nadaje sens i moc naszemu działaniu w pracy z ciałem drugiego człowieka. Warsztat który proponuję to podróż w głąb struktury ciała. Naszym zadaniem będzie wyzwolenie ciała od zastygłych blokad, napięć i stresu w miłej, radosnej atmosferze. O prowadzącym: Aktywny zawodowo tancerz, aktor, coach, choreograf teatralny. Na stałe związany ze Szkołą Teatralną im A. Zelwerowicza w Warszawie, Wydziałem Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku gdzie prowadzi zajęcia związane z pogłębianiem świadomości ciała (również pod kątem pracy z głosem). Swoją wiedzę w zakresie pracy z ciałem sukcesywnie pogłębia uczestnicząc w kursach masażu leczniczego i relaksacyjnego (Jivaka body-mind, masaż powięziowy w systemie Anatomy Trains) co umiejętnie włącza do swojego programu nauczania.

Dotyk to jedna z podstawowych potrzeb której zaspokojenie wspiera rozwój każdego człowieka. Po przez dotyk wyraża się aprobatę, zainteresowanie, miłość, etc. Ale sam dotyk to nie wszystko, ponieważ tutaj szczególnie liczy się intencja, to ona nadaje sens i moc naszemu działaniu w pracy z ciałem drugiego człowieka. Warsztat który proponuję to podróż w głąb struktury ciała. Naszym zadaniem będzie wyzwolenie ciała od zastygłych blokad, napięć i stresu w miłej, radosnej atmosferze.

O prowadzącym:
Tomasz Graczyk- aktywny zawodowo tancerz, aktor, coach, choreograf teatralny. Na stałe związany ze Szkołą Teatralną im A. Zelwerowicza w Warszawie, Wydziałem Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku gdzie prowadzi zajęcia związane z pogłębianiem świadomości ciała (również pod kątem pracy z głosem). Swoją wiedzę w zakresie pracy z ciałem sukcesywnie pogłębia uczestnicząc w kursach masażu leczniczego i relaksacyjnego (Jivaka body-mind, masaż powięziowy w systemie Anatomy Trains) co umiejętnie włącza do swojego programu nauczania.

https://tomaszgraczyk.wordpress.com

 

Preloader
*
*
*
*