Program

Gotuj bezglutenowo ze Spicy-Carrotką – warsztaty kulinarne

Data
08.10.2016
Godzina
11.30 - 12.30
Adres
Przedszkole Paprotka | ul. Elizy Orzeszkowej 15, Białystok
Prowadzący
Anna Grabowska-Krupa
Cena
30 zł

Podczas warsztatu dzieci przygotują …. (i tu jeszcze nie wiadomo bo albo bezglutenowe ciasteczka, albo bezglutenowe brownie z dynią) oraz jaglanego szejka z malinami. Wszystkie czynności wykonają same pod czujnym okiem Spicy-Carrot.

O prowadzącej:
Pasjonatka kuchni wegetariańskiej oraz zdrowego odżywiania, szczególnie dzieci i młodzieży.
Mam na imię Anka, mam coś ponad 30 lat i mieszkam na Podlasiu. W chwilach wolnych (a nie ma ich za dużo) gotuję, zajmuję się scrapbookingiem, robieniem zdjęć (www.annakrupa.com) i (od pewnego czasu, na tyle na ile starcza mi sił) edukacją domową i zabawą z Żywiołem.
Spicy Carrot to blog z roślinnymi przepisami, w roli głównej występują tu głównie warzywa. Wrzucam tu też przepisy na ciasta, które bardzo lubię piec dla siebie, a częściej rodzinie. Moja przygoda z gotowaniem zaczęła się, a raczej nabrała tempa w momencie pojawienia się Żywioła na świecie… a może nawet ciut wcześniej… w chwili zdiagnozowania po raz pierwszy cukrzycy ciążowej. Wtedy jeszcze dogłębniej zaczęliśmy wnikać w to co jemy.
Żywioł początkowo był trudnym „klientem”, strasznie wybrednym, chyba jak większość dzieci. Testując przepisy zaczęłam „gubić” już te sprawdzone. I tak oto powstał pomysł, by zgromadzić je w jednym miejscu, bym już nigdy nie musiała przeszukiwać ponownie swoich „zasobów”. Przydają mi się one również przy okazji większych imprez, zawsze mam coś sprawdzonego, co mogę podać.
Poza tym marzą mi się również warsztaty kulinarne dla najmłodszych.

http://spicy-carrot.blogspot.com/

Preloader
*
*
*
*