Program

Empatia dla wstydu – wykład interaktywny

Data
11.10.2016
Godzina
15:00 - 16:30
Adres
Centrum Konferencyjno-Bankietowe "LILLIANY ELSON" | ul Choroszczańska 24, Białystok
Prowadzący
Beata Kosiacka
Cena
10 zł

Nie rozpoznany wstyd obniża poczucie własnej wartości, popycha w uzależnienia, przeradza się w agresję do innych, stanowi narzędzie w zarządzaniu ludźmi w szkołach i w pracy. Jest przekazywany z pokolenia na pokolenie. Jest częścią nas, o którą trzeba zadbać. Bo wstyd rozpuszcza się w zetknięciu z empatią, w szczerym kontakcie z zaufanymi osobami. I kiedy znika, jesteśmy skłonni do większej akceptacji swoich niedoskonałości, do otwartości na własną bezbronność i wrażliwość. Dopiero wówczas możemy żyć autentycznie, pełnym sercem, bez masek i zbroi.

Podczas interaktywnego wykładu:
– przyjrzymy się, dlaczego dla większości ludzi ważne jest zachowywanie pozorów i nie ujawnianie swoich prawdziwych emocji, tego co w nas żywe?
– sprawdzimy, co pomaga „rozpuścić” wstyd,
– poznamy alternatywy dla zarządzania lub wychowywania poprzez zawstydzanie.

O prowadzącej:
Pasjonatka autentycznego życia, trenerka, coachini, mediatorka, założycielka Babskiej Dżungli.
Płynę przez życie inspirując do zmian na lepsze. Mam głowę pełną pomysłów, które wdrażam w życie. Mam w sobie morze spokoju i może dlatego lubię trudne tematy, takie jak konflikt, wstyd, starzenie się, etc. Uwielbiam wyzwania i spontaniczne akcje, poprzez które zachęcam ludzi do refleksji i samorozwoju. Szukam w życiu łatwości, lekkości i spełnienia  Kocham podróże przez świat, wśród ludzi i wskroś siebie.

Preloader
*
*
*
*