Program

Bliskie spotkanie z kolekcją

Data
13.10.2016
Godzina
16.30 - 18.00
Adres
Galeria Arsenał | ul. Mickiewicza 2, Białystok
Prowadzący
Justyna Kołodko-Bietkał , Izabela Liżewska
Cena
10 zł

Zbliżmy się do sztuki! Warsztaty to okazja do poznania prac z Kolekcji II Galerii Arsenał i do twórczych działań nimi zainspirowanych. Będzie trochę architektury, urbanistyki, okraszone dziecięcą fantazją i siłą rąk rodziców. Wspólnie zbudujemy nasze Małe Miasto.

O prowadzących:
Edukatorki:
Justyna Kołodko-Bietkał- kulturoznawca i socjolog, w Galerii Arsenał pracuje od 2010 r., gdzie współtworzy program edukacyjny Plac Zabaw Arsenał; opiekun wystaw. W 2011 uruchomiła w Galerii Arsenał stałą ofertę warsztatową dla grup zorganizowanych. Prowadzi warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Od 2015 roku zaangażowana w udostępnianie kultury i sztuki dla osób niepełnosprawnych. Mama małego Franka i fanka natury.

Izabela Liżewska – studiuje w Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie; w Pierwszej Pracowni Interdyscyplinarnej prof. Zbigniewa Bajka na Wydziale Malarstwa, rok V. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, wideo, fotografią i tkaniną artystyczną. Tworzy instalacje, obiekty i animacje. Jest organizatorką wielu wystaw i projektów artystycznych. W 2014 roku otrzymała Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wybitne osiągnięcia w twórczości artystycznej. Stypendystka Marszałka Województwa Małopolskiego Sapere Auso 2015/2016.

Preloader
*
*
*
*