Ostatnie fotografie spłynęły, ostatnie sprawy domknięte, ostatnie okruszki sprzątnięte… ;) To już koniec. Dni Bliskości 2017 przeszły już do historii. Bardzo pięknej, ośmioletniej historii!Z radością w sercach i wdzięcznością składamy gorące podziękowania Prezydentowi Miasta Białegostoku Tadeuszowi Truskolaskiemu oraz Kancelarii Prezydenta za Patronat Honorowy i Departamentowi Spraw Społecznych przy Urzędzie Miejskim w Białymstoku, którzy po raz pierwszy częściowo wsparli finansowo nasze wydarzenie.

Szczególne i szczere podziękowania ślemy Uniwersytetowi w Białymstoku i Uniwersyteckiemu Centrum Kultury za pomoc w organizacji i udostępnieniu pięknej przestrzeni warsztatowo-wykładowej.

Wyjątkowo ciepło dziękujemy naszym Panterom! Dzięki Wam Dni Bliskości z roku na rok rozwijają się i stają na coraz wyższym poziomie. Ciepłe promyki przesyłamy w szczególności: Agnieszce Stein, Adzie Naruk Pracownia Relacji Skontaktowani, Julicie Maleszewskiej, Kamili Papaj, Jolancie Sawickiej Mama Tata i Ja, dr Monice Marzec-Dzierżanowskiej, Agnieszce Siekanowskiej, Annie Kuczkin 100 kalorii, Pauli Jackowskiej, Barbarze Purgał, Annie Sawoń Doulania, Katarzynie Haraburdzie, Emilii Jaworskiej Centurm Naturalnego Rodzicielstwa Rozkwit, Katarzynie Falkowskiej Sprawna Babka, Marcie Wałamaniuk-Dragun, Izabeli Liżewskiej, Justynie Zieniuk i Anieli Kokosza Galeria Arsenał, Joannie Wasilewskiej z Miętowe Studio, Karolinie Zasiadczuk Wesoła Łapka, Katarzynie Bielawskiej Centrum Kreatywności ToTu, Annie Krupa Spicy-Carrot, Zbyszkowi Rusiłowicz AroNo, Julicie Wołkowyckiej Aire Terapia Tańcem, Ewie Rydzewskiej Muktijoga, Nataszy Topor Sztuka Kochania, Filipowi Jackowskiemu Baldstok, Pracowni O!twórz się, Żłobku miniMontessori, Przedszkolu Paprotka, Niepublicznej Szkole Mozaika, Dystrybucji filmów dokumentalnych Against Gravity, Kino Helios.

Dziękujemy drogim Sponsorom za przekazanie fantastycznych prezentów i wsparcie: Tula, Mamania, EkoShop, CarLines, Miętowe Studio, Anna Krupa Photography, Rękociało.

Wyjątkowo dziękujemy naszym Patronom Medialnym: Radio Białystok oraz Coolturalny Białystok za wsparcie medialne, promocję i rozsiewanie idei bliskości w naszym mieście!

Szczerze dziękujemy za ogrom pracy wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego aby Dni Bliskości stały na wysokim poziomie organizacyjnym: naszemu grafikowi Damianowi, informatykom Piotrowi i Rafałowi, fotografom – Magdzie, Asi, Sylwii, Marcelowi, Zbyszkowi i naszym drogim wolontariuszkom – Justynie, Agnieszce, Magdzie, Zuzi i Agacie! To dzięki Waszej pracy i zaangażowaniu możemy śmiało powiedzieć, że tegoroczne Dni Bliskości były niezapomniane i wyjątkowe!

Oczywiście nie zapominamy o naszych wspaniałych Uczestniczkach i Uczestnikach, zarówno małych jak i dużych, którzy co roku coraz liczniej biorą udział naszym wydarzeniu. Niezmiernie nas cieszy, że możemy spotkać się z Wami, porozmawiać, pobyć i wzmocnić wiarę, że to co robimy jest ważne. Dziękujemy za to, że po raz kolejny byliście z nami! Dziękujemy za Wasz liczny udział, za wspaniałą atmosferę  i za to, że tak pięknie promujecie Dni Bliskości wśród swoich znajomych, co było widać np. w Internecie. :)

Do zobaczenia za rok!
organizatorki Dni Bliskości 2017